Чемпіонат Київської області: вища ліга зазнає скорочення?

Чемпіонат Київської області: вища ліга зазнає скорочення?

840

Чемпіонат Київської області: вища ліга зазнає скорочення?

З наближенням весни поступово вимальовуються контури і склад учасників чемпіонату Київської області – 2019. За попередніми даними, вища ліга може значно скоротитися і на старт сезону вийдуть лише дванадцять команд (саме стільки завершували минулорічний чемпіонат).

Очікується, що боротьбу за звання чемпіона Київщини поведуть: "Авангард" (Бзів), "Діназ" (Вишгород), "Межигір’я" (Нові Петрівці), "Меліоратор" (Буча), "Десна" (Погреби), СФК "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) і "Любомир" (Ставище). Всі ці команди ще в січні розпочали підготовку до нового сезону. Вочевидь, до них доєднаються "Патріот" (Баришівський район), а також призери першої ліги – "Асканія-Флора" (Калинівка) і "Беркут-Легіон" (Бровари). Тоді як "Колос" (Пустоварівка) відмовився від підвищення у класі і продовжить виступи у першій лізі. Ймовірно зіграє у чемпіонаті й ФК "Бровари", який планує виступити на одному з традиційних передсезонних турнірів.

Читайте також: Дмитро Дубас: "За Алієвим не стояла черга, коли ми його запрошували"

Доля інших учасників минулорічного чемпіонату залишається невизначеною. Зокрема "Зоря" (Владиславка) більше схиляється до того, щоб виступити у першій лізі, а майбутнє "Джуніорс" досі знаходиться у тумані.

Наразі є лише 10-11 команд, які більшою або меншою мірою впевнені у тому, що вийдуть на старт, а одне з вакантних місць може зайняти "Кудрівка". Команда, що носить назву однойменного села у Чернігівській області, базується в Ірпені, а її кістяк складають студенти Національного університету державної фіскальної служби. У минулому році вона дебютувала у змаганнях, що проходять під егідою Києво-Святошинської районної федерації футболу – зокрема дісталася фіналу розіграшу Кубка району. Щодо "Штурму", який на початку року сколихнув футбольні простори Київщини, то, за інформацією наших джерел, кияни не планують виступати у чемпіонаті області.

На завершення зазначимо, що старт чемпіонату Київщини запланований на 6 квітня.

Читайте також: "Джуніорс-СБ" був, є і буде

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме