Чемпіонат Київської області. 23-й тур. Дубль Алієва і поразки лідерів

Чемпіонат Київської області. 23-й тур. Дубль Алієва і поразки лідерів

1004
Чемпіонат Київської області. 23-й тур. Дубль Алієва і поразки лідерів

Обидва очікувані з особливим інтересом вищолігові поєдинки закінчилися перемогами нижчих за місцем у турнірному реєстрі команд.

"Авангард" і "Патріот" зіграли в Щасливому своєрідний рімейк минулорічної міжусобиці в Баришівці. Знову 1:0 на користь народної команди Баришівського району, знову виняткова напруга і цілковита самовіддача, знову мінімум яскравих моментів. Єдиний гол провів новачок "Патріота" Мішель ударом зблизька після подачі Гайовим штрафного. Натомість Головатенко та Килипенко свої напівмоменти змарнували.

А "Джуніорс-СБ", який переживає, либонь, найскладніші часи в історії, мав гідний вигляд, навіть граючи вдесятьох і без воротаря на старті зустрічі. Зокрема, Понєжда, який підміняв Максименка, не дав змоги відзначитися Мар’євичу. Лік голам повів під завісу першого тайму Радченко, отримавши м’яча від Скуратівського і застукавши зненацька Максименка, що долучився до гри вже в розпал змагання. По перерві на полі з’явився Алієв, атакувальний маневр бучанців став особливо гострим, і суперник знітився. Алієв оформив дуплет, до того ж — безпосередньо з гри, а в ролі одного з особливо старанних асистентів виступив той же Скуратівський, який, до речі, у проміжку між голами ветерана відзначився й сам, використавши передачу Парубця. "Меліоратор", як відомо, на цьому тижні зіграв міжнародний спаринг (0:2 від грузинського "Колхеті") і тепер, переповнений позитивними емоціями, провів свій найкращий вищоліговий матч.

Віртуозний виграш юних ставищенців у броварських муніципалів увінчав асистентським хет-триком досвідчений Степанчук. Касабуцький забив головою з подачі Козія, Козій, Черпаков і Рябов — після виходу сам на сам з голкіпером Євтушенком, а Кутовенко матеріалізував у гол одинадцятиметровий, зароблений самотужки після гострого пасу Захарченка.

"Десна" здобула вольову перемогу, пропустивши першою: Ващенко, опинившись перед голкіпером, технічно перекинув м’яча через нього. Надалі дуплетом вистрілили Воробей-молодший та Якимлюк-старший, причому для обох це були ювілейні голи.

А ще відзначився результативним ударом яскравий майстер народної гри Руженцев, якому незабаром виповниться 38 років. Заслужений ветеран і директор клубу завершив голом унікальну для наших стадіонів кількаходівку.

А нервову, напружену та безкомпромісну битву в Лютежі майстерним ударом увінчав Марченко. "Діназ" уже другий…

Результати 23-го туру

ДЕСНА (Погреби) — ЗОРЯ (Владиславка) — 5:1 (Є.Воробей, 30, 72, А.Якимлюк, 36, 45, Руженцев, 52 — Ващенко, 23).

АВАНГАРД (Бзів) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 0:1 (Мішель, 6).

ДЖУНІОРС-СБ (Києво-Святошинський район) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 0:4 (Радченко, 42, Алієв, 58, 84, Скуратівський, 76).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ФК БРОВАРИ — 5:0 (Касабуцький, 11, Козій, 22, Черпаков, 23, Рябов, 38, Кутовенко, 86, пн). Вилучення: Лаштур (Бровари, 85).

ДІНАЗ (Вишгород) — ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — 1:0 (Марченко, 52).

Турнірна таблиця

Кращі бомбардири

ФутболістКомандаГоли (Пен.)
1Сергій Долженко "Діназ"14
2Дмитро Возний "Межигір'я"13 (2)
3Євген Воробей "Десна"9 (1)
4Владислав Литченко "ДГ Шевченківське" / "Діназ"9 (4)
5Сергій Панфілов "Авангард"9
6Олександр Апанчук "Джуніорс-СБ"8 (1)
7Олег Скуратівський "Меліоратор"8
8Вадим Костяний "Джуніорс-СБ"8
9Петро Кондратюк "Авангард"7 (3)
10Іван Сомов "Авангард"7
11Артем Марченко "Діназ"7 (2)
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить