Чемпіонат Київської області. Анонс 22-го туру

Чемпіонат Київської області. Анонс 22-го туру

508

Чемпіонат Київської області. Анонс 22-го туру

"Авангард" (Бзів) впевнено рухається до завоювання другого поспіль чемпіонського титулу. Наступний крок назустріч золотим медалям чемпіонату Київщини підопічні Сергія Карпенка можуть зробити у неділю, 14-го жовтня.

Зверніть увагу: Турнірна таблиця чемпіонату Київської області

Чемпіон і лідер цьогорічних перегонів у цей день вирушить на гостини у Миронівку, де свої домашні матчі приймає "Зоря". Команда Андрія Міхна непогано розпочала друге коло: відібрала очки у "Сокола" (1:1), перемогла "Межигір’я" (2:1) і ледь не створила камбек у протистоянні з "Джуніорс-СБ" (2:3). Проте, потім програла три матчі поспіль сусідам у турнірній таблиці, тому продовжує перебувати на останньому місці. "Авангард", своєю чергою, після поразки від "Джуніорс-СБ" (0:1) здобув п’ять перемог поспіль. І навряд чи "Зоря" зможе перервати цю переможну серію чемпіона.

Всі інші матчі відбудуться у суботу, 13-го жовтня. Найближчі переслідувачі "Авангарда" - "Джуніорс-СБ" та "Діназ" звітний тур пропускають, чим може скористатися "Патріот". Команда Євгена Щербини прийматиме в Баришівці "Любомир". Юні футболісти зі Ставища тривалий час залишилися єдиним колективом, який після літньої перерви не здобув у чемпіонаті жодного очка. Проте, минулого туру нарешті перервали свою невдалу серію, перемігши вдома "Зорю".

Читайте также: Чемпіонат Київської області. 21-й тур. Скандал у Баришівці та перемоги фаворитів

Статус центрального у турі матиме поєдинок, що відбудеться у Лютежі. На стадіоні "Діназ" "Межигір'я" прийматиме Десну". Цей матч вже не впливає на розподілення призових місць у турнірній таблиці, але має важливе значення для обох команд. Господарі прагнуть покращити свій минулорічний результат, тобто завершити сезон на четвертій сходинці. "Десна" ж намагається обійти у турнірній таблиці "Сокіл", від якого наразі відстає на одне очко.

"Меліоратор" з Олександром Алієвим у складі спробує продовжити свою переможну домашню серію, яка нараховує вже чотири матчі. Суперником бучанців у звітному турі буде "Сокіл", який втрапив у смугу невдач. Підопічні Олега Самченка програли чотири матчі поспіль. У випадку ще однієї невдачі "соколів" до команди впритул може наблизитися не лише "Меліоратор", а й "ДГ Шевченківське". Підопічні Олександра Солов’яна вдома зіграють проти ФК "Бровари".

Розклад матчів 22-го туру

"Патріот" (Баришівський район) – "Любомир" (Ставище)
15:00. СК "Прогрес"
Матч першого кола – 2:0
Статистика очного протистояння: +4=1-0 (різниця м’ячів – 8:2)

"Межигір'я" (Нові Петрівці) – "Десна" (Погреби)
16:00. Лютіж. Стадіон "Діназ"
Матч першого кола – 1:1
Статистика очного протистояння: +0=2-1 (різниця м’ячів – 5:7)

"Зоря" (Владиславка) – "Авангард" (Бзів)
14:00. Миронівка.
Матч першого кола – 1:3
Статистика очного протистояння:+0=0-3 (різниця м’ячів – 5:14)

"ДГ Шевченківське" (Денихівка) – "Бровари"
15:00. Денихівка.
Матч першого кола – 3:2
Статистика очного протистояння: +1=0-0 (різниця м’ячів – 3:2)

"Меліоратор" (Буча) – "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка)
15:00. Буча. Стадіон "Ювілейний".
Матч першого кола – 3:1
Статистика очного протистояння: +1=0-0 (різниця м’ячів – 3:1)

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме