Володимир Бондаренко - про виступ "Діназу" в першому колі

Володимир Бондаренко - про виступ "Діназу" в першому колі

228

Футбольна академія "Діназу" пішла у повноцінну відпустку. Останніми це зробили гравці першої команди, котрі в суботу провели заключний поєдинок першого кола проти "Зорі" з Владиславки (матч завершився перемогою діназівців з рахунком 4:0), а в понеділок зіграли спаринг з дублерами донецького "Шахтаря" U-21 (4:5). Після цього матчу ми попросили головного тренера "Діназу" Володимира Бондаренко поділитися думками про весняну частину чемпіонату та відкрити завісу планів на майбутнє.

- Перш за хотілося б відзначити те, що у нас є КОМАНДА. За такий короткий проміжок часу ми створили цей колектив. Не тішить те, що все перше коло на собі витягнули 12-13 чоловік, тому зараз ми робимо все для того, щоб у нас було повноцінних 20-22 футболісти, як мінімум. Під кінець першого кола було видно, що хлопці вже підсіли. З тим же Бзовом помітно стало, що на емоціях ми ще можемо витягнути, але фізично важкувато було грати. А ті хлопці на яких ми сподівалися і які повинні були в таких випадках додати, на жаль, не змогли створити гідну конкуренцію. Тому зараз ми в цьому плані будемо працювати. Можу сказати, що ми вже одну людину підписали, якщо так можна говорити на нашому рівні. Бо це любительський футбол і не факт, що коли хтось запропонує кращі умови, то він не згодиться на них. Мова йде про нападника з ДГ "Шевченківське" Владислава Литченко, який дав згоду на перехід до нашої команди.

- Друге місце закономірне для "Діназу"?

- Якби перед початком сезону нам сказали, що ми завершимо перше коло на другому місці, то ми тоді були б задоволені. І так, як все складалося, то це наше місце поки що. Об’єктивно "Авангард" Бзів на даний момент сильніший за нашу команду.

- Матчі з "Авангардом" залишили трішки неприємний слід…

- Так, неприємно. Особливо по грі ми не програли, але поступилися в таких компонентах, в яких не хотілося б програвати. В першій грі в чемпіонаті й мої помилки були, я також вчуся на цьому. Радує, що ми не грали просто на відбій і помітив, що суперник нас трішки боявся, але за рахунок досвіду та виконавців виграли і в чемпіонаті, і в кубку. Ми ці моменти ще раз передивимося і, думаю, що все буде добре.

- Всі відзначають саме колектив в "Діназі". Це важливий елемент в підготовці команди?

- Це найбільш важливий момент у нас. Ми в команду підбираємо не просто хороших футболістів, але й чудових людей. Чесно, я не чекав, що ми на таких рівень піднімемо взаємовідносини в команді на футбольному полі та за ним. Хлопці кажуть постійно, що вони один за одного.

- Перше коло завершили колективним виїздом на природу?

- Так, в суботу ми зіграли з "Зорею" і всі разом, з сім’ями та подругами поїхали на річку, посмажили шашлики, покупалися, поспілкувалися в хорошій атмосфері. Таке потрібно робити частіше. Просто душа радіє за всі ці моменти.

- І Ярослав Миколайович (почесний президент та засновник "Діназу" - Прим. авт.) поряд з командою?

- Звичайно, він дуже близько до команди. Йому не завжди вдається приїжджати на ігри, але він завжди переживає, завжди на зв’язку, підказує, допомагає. Завдяки йому в команді відбувається багато то, і те місце, яке ми зараз займаємо, це теж його чимала заслуга.

- У другій половині першого кола головний бомбардир команди Сергій Долженко трішки збавив. Чому?

- Скажу, що яма в яку він потрапив прогнозувалася і ми з тренерським штабом постаралися зробити все, щоб процес був менш болісним. В перших матчах у нього за рахунок емоцій, мотивації все виходило. Він хлопець молодий і йому важливо навчитися тим тактичним моментам, які важливі для нього. Він старався у всіх матчах, але там, де, наприклад, потрібно було витратити менш сил, він здійснював більше роботи і не завжди оптимально. Ми на зборах це відкоригуємо і на нього дуже сподіваємося.

- Кілька слів про міжсезоння і плани на майбутнє.

- Зараз йдемо у відпустку і приблизно 20 липня ми заїдемо на десять-дванадцять днів на збір в Бучу. Зараз розробляємо тренувальний графік. Приїде багато новачків, яких потрібно переглянути, бо хочемо створити хорошу конкуренцію за місце у стартовому складі. До того ж, у нас додається ще один турнір, тому буде ще складніше.

- Розкажіть більш детальніше про участь у турнірі аматорів.

- Для того, щоб команда стала професіональною потрібно рік відіграти в турнірі аматорів. Минулої п’ятниці були збори майбутніх учасників цього турніру, де нам представили два проекти проведення чемпіонату. Наше завдання до зими все ж таки основний акцент зробити на область по суботам. Хто не буде потрапляти, їздитиме в неділю на матчі за аматорів. До того ж, є ще друга команда, яка також продовжить виступи в першій лізі. Будемо варіювати складом і всі отримають хорошу ігрову практику. Нам потрібно ще набирати людей, ми про це знали раніше і контрольна гра з дублерами "Шахтаря" це нам ще раз показала.

- У матчі з "Шахтарем" зіграв Олег Гусєв. Він буде в команді чи ні?

- Цікаве питання. Олег Анатолійович – людина футбольна і завжди ним "горить". Поки що це питання в стадії вирішення. Все буде залежати від його самопочуття, від його планів та завдань, які він поставить перед собою. Сподіваюся, що він буде у нас в команді, але в якому амплуа поки що не будемо говорити.

- Ви назвали тільки одне прізвище новачка. Можливо ще є й інші?

- У мене лежить список з вісімнадцяти футболістів і поки що йдуть переговори. Тому не стану називати імена, але роботи організаційної нас зараз чекає дуже багато.

- Останнє питання. Яку б оцінку за п’ятибальною системою ви поставили команді за весняну частину чемпіонату?

- П’ятірку.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить