"Бровари" - "Любомир" 0:1. Пора до церкви?

Обзор матча Бровары - Любомир

Чемпионат Киевской области 2018 . 10-й тур . ,
0 : 1
Украина. Бровары. Стадион "Спартак" . 50 зрителей
Арбитр:  Кристина Козорог (Киев)
1-й ассистент:  Александр Дашко
2-й ассистент:  Дмитрий Дудка (Обухов)
"Бровари" - "Любомир" 0:1. Пора до церкви?
179

"Бровари" - "Любомир" 0:1. Пора до церкви?

В 10-му турі в Броварах господарі приймали молоду команду зі Ставища. Можна навіть сказати, що молодь зійшлася з досвідом. І по завершенню матчу зроблю висновок, що при рівній грі молодь витягла щасливий білет, бо сказати, що досвід поставив усе і програв, не можна.

Початок гри, принаймні перші 15 хвилин, показав, що боротьба буде не тільки між собою, а ще й з полем. І долю протистояння вирішить всього один м’яч. Перший небезпечний момент виник аж на 17 хвилині, коли після навісу з правого флангу Кучерука Гуніков зовсім один прийняв м’яча, але, довго його оброблявши, був накритий захисником.
За дві хвилини мали забивати гості, котрі спіймали господарів на контратаці, вискочили на воротаря, били в порожні ворота, але Лаштур встиг вибити м’яча з лінії воріт. До речі, після останніх невдалих матчів броварчан, які пов’язували з невдалою грою воротаря, в рамку воріт повернувся Ігор Євтушенко, котрий грав за "Бровари" два сезони тому. Як він сам сказав, що це його п’яте повернення. Проте, в подальшому одна його помилка перевернула все з ніг на голову…

Потім взявся за свою фірмову зброю Олексій Чорний. Перший штрафний удар воротар спокійно взяв у власному куті воріт. Другий штрафний удар в ближній від гравця кут, воротар ставищенців, перевів на кутовий. Було дуже небезпечно. А ось третій удар зі штрафного тільки стрепехнув перекладину воріт і вилетів у поле. Це був 100% гольовий момент. Між цими штрафними "Любомир" тричі встиг огризнутися в контратаках. Дві з них закінчилися небезпечними ударами (перший удар відбив Євтушенко, другий пройшов поряд з дальньою стійкою воріт), а ось третій момент був ще більш гольовим. Подача з кутового і гравець гостей ударом головою послав м’яча впритул зі стійкою воріт. В кінці тайму Ширай потурбував Тросюка ударом по центру. На цьому й зупинилися. Рівний тайм з невеликою перевагою господарів.

На початку другого тайму Євтушенко з кута потягнув удар зі штрафного. На 57 хвилині знову удар поряд зі стійкою нанесли гості, котрі перехопили ініціативу. На 60 хвилині Кучерук відірвався в контратаці по лівому флангу, увійшов в штрафну, але його удар Тросюк перевів на кутовий. Подача з цього ж кутового від Лонського завершилася ударом головою Гунікова, який пройшов в міліметрах над перекладиною. Далі гра заспокоїлась, давалася в знаки спекотна температура повітря. І ось прийшла та злощасна 75 хвилина. Капітан команди Мирона відпасовує м’яча воротареві. Євтушенко пробує вибити м’яча у поле, але промахується і м’яч закочується у ворота. 0:1! Після матчу спитав, що там було у Ігоря, на що він відповів, що треба було м’яча спинити, а так підчас його удару м’яч попав на "кочку" і перестрибнув через ногу. Ось так єдина помилка перекреслила вдале повернення… І майже одразу стало зрозуміло, що господарі не зможуть вирвати нічию. Вони були виснажені на спеці. Замін більше не було. Хоча був один єдиний момент в кінці зустрічі (88 хвилина), коли м’яч відскочив до вільного Тітомира, котрий бив зльоту, але м’яч пролетів вище воріт. На останній хвилині матчу міг забивати "Любомир", але не попав у кут воріт.

Ось так знову поразка, і якщо брати 2 останніх матчі, то на неї команда не заслуговувала. Але нефарт, помилки голкіперів призвели до таких результатів. Можливо хлопцям треба сходити у церкву?

ФК БРОВАРИ - ЛЮБОМИР (Ставище) - 0:1 (Мирона, 75, в свої ворота)

Склад ФК "Бровари": Євтушенко, Івженко (Гуз, 67), Лаштур, Степаненко, Тітомир, Чорний (Лонський, 53), Рябченюк, Мирона (к), Ширай, Кучерук, Гуніков

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить

результаты и таблицы
Чемпионат Украины среди студентов Чемпионат Волынской области Indoor Football League Чемпионат Украины среди аматоров Кубок Украины среди аматоров Чемпионат Киевской области Чемпионат Львовской области Чемпионат Тернопольской области Чемпионат Житомирской области Чемпионат Полтавской области Чемпионат Ивано-Франковской области Чемпионат Винницкой области Чемпионат Ровенской области Чемпионат Закарпатской области Чемпионат Хмельницкой области Чемпионат Днепропетровской области Чемпионат Запорожской области Чемпионат Николаевской области Чемпионат Черкасской области Чемпионат Черниговской области Чемпионат Херсонской области Чемпионат Черновицкой области Чемпионат Сумской области Чемпионат Донецкой области Чемпионат Кировоградской области Чемпионат Харьковской области Кубок Тернопольской области Чемпионат Киева