Главная Аматорський футбол Київська область Меморіал Кирсанова-2018. Несподіванка у другому півфіналі

Меморіал Кирсанова-2018. Несподіванка у другому півфіналі

435

Фото - Романа Мальчевского

Неочікуваний результат зафіксовано у другому півфіналі Меморіалу Кирсанова. У Києві на стадіоні КНТЕУ студентська команда "Меркурій" з рахунком 2:0 здолала "Патріот" (Баришівський район).

Основні події матчу розгорнулися після перерви. У середині другого тайму відмінною передачею голкіпера скористався Заїка, а за п’ять хвилин до завершення перевагу киян подвоїв Яцковець.

У фіналі Меморіалу Кирсанова "Меркурій" зустрінеться з ФК "Межигір'я" (Нові Петрівці), який здолав "Полісся" (Ставки).

"Меркурій" (Київ) – "Патріот" (Баришівський район) 2:0

Голи: Заїка 68, Яцковець 85