"Меліоратор" (Буча): зміна "прописки", дружній колектив, точкове підсилення

"Меліоратор" (Буча): зміна "прописки", дружній колектив, точкове підсилення

755

"Меліоратор" (Буча): зміна "прописки", дружній колектив, точкове підсилення

У 2018-му році вищу лігу чемпіонату Київської області поповнили чотири нові команди. Однією з них став бронзовий призер минулорічної першості Київщини - "Меліоратор", який віднині представлятиме місто Буча.

У бесіді з кореспондентом FootBoom засновник "Меліоратора" – Дмитро Дубас, якого на Київщини пам’ятають за виступами у чемпіонському складі обухівського "Дніпра" (2003 рік), познайомив співрозмовника з історією команди, розповів про переїзд у Бучу та планами на майбутнє.

- "Меліоратор" був заснований у 2014-му році на базі молодої команди "Єдність" (Київ), опікуватися якою мені дуже допомагав Юрій Яковчук. Свої виступи наш колектив розпочав у першій лізі Києва, у яку ми заявилися замість ФК "Київ". У першості столиці відіграли два роки. Після скандального антикорупційного листа, адресованому голові ФФК - пану Кочетову, чотири команди вигнали з чемпіонату міста. Три з них – "Печерськ", "Легіон" та "Гідропарк" припинили своє існування, а ми продовжили виступи у першості Київської області. Перший сезон завершили на восьмому місці, а за підсумками минулого стали бронзовим призером.

- Перед початком минулого сезону сподівалися вийти у вищу лігу?

- Звісно. Завжди ставимо перед собою максимальні завдання. Першість Київщини особисто для мене стала неймовірним досвідом. Був дуже здивований тим, як у цьому турнірі люди компенсують брак майстерності шаленою самовіддачею. Взяти до прикладу ФК "Богуслав", у якому майже всі хлопці грають безкоштовно. Відігравши у чемпіонаті району, приїжджають на матч першості області – і так б’ються проти Києва… Власно кажучи, для себе зробив висновок, що для наших футболістів, для киян - це черговий матч. А для таких команд обіграти представника Києва – це справжнє свято.

Подібне відношення до гри, налаштування стали для мене несподіванкою. У першому сезоні ми відіграли невдало. По-перше, це пов’язано з моєю недооцінкою. По-друге, мали організаційні проблеми. Наприклад, в нас не було тренера. Можна сказати, що здобували досвід, який знадобився нам у другому сезоні.

"Меліоратор" (Буча): зміна "прописки", дружній колектив, точкове підсилення - изображение 1

- Як команда готувалася до дебюту у вищій лізі?

- Взимку ми виступали у Бізнес-лізі – підтримували форму. А з 20 лютого почали тренуватися у дворазовому режимі. Кожний тижневий цикл завершували контрольним матчем. З того часу встигли зіграти вже шість чи сім поєдинків.

У міжсезоння поставив перед собою задачу знайти партнера, оскільки самотужки не можу вже повністю забезпечувати команду. Перед нами стоїть мета – створити футбольний проект. Хочу залучати на стадіон глядачів, створювати для них маленьке шоу, запрошувати відомих людей, які б проводили для вболівальників конкурси з подарунками.

Власне, у вищій лізі чемпіонату Київщини "Меліоратор" буде представляти місто Буча. В нас були й інші варіанти, проте, саме Буча стала потенційно найбільш привабливою. Місто розташоване близько до Києва, у ньому проживає багато молоді, яка є нашою цільовою аудиторією, а головне - особисту зацікавленість в переїзді нашої команди проявив мер Бучі Анатолій Петрович Федорук.

"Меліоратор" (Буча): зміна "прописки", дружній колектив, точкове підсилення - изображение 2

- Які зміни відбулися у складі команди у порівнянні з минулим сезоном?

- В нас 95% футболістів, які грають за "Меліоратор" не через матеріальний аспект. Мені пощастило в житті, що мене оточують такі люди. Приблизно вісім чоловік пройшли зі мною шлях від "Єдності" до вищої ліги Київщини.

У міжсезоння ми зробили точкове підсилення. Це сталося з двох причин. По-перше, хочу, щоб всі, хто здобував путівку в вищу лігу, хто був зі мною всі ці роки, продовжували грати в команді. По-друге, не можу обіцяти новим футболістам якісь певні фінансові умови. У міжсезоння ми підсилилися трьома гравцями. На жаль, один з них вибув через травму.

- Чи вдалося зберегти лідерів команди?

- У нас дуже дружній колектив. Можливо, саме цей фактор допоміг втримати в команді лідерів. У Басалкевича, Змієвця, Скуратівського, Гайдука та в інших були запрошення від команд вищої ліги чемпіонатів Київської та Черкаської областей, а також від колективів, які виступають у чемпіонаті України серед аматорів. Дуже вдячний хлопцям, що вони залишилися. Постараюсь зробити все для того, щоб виправдати їх сподівання і матеріальні очікування.

- Які завдання стоять перед командою на сезон?

- Об'єктивно оцінюючи ситуацію, ставимо завдання закріпитися у першій вісімці. Вища ліга в цьому році буде дуже сильна.

- Чемпіонат "Меліоратор" розпочне матчем з ФК "Музичі"…

- Так, на днях буду переглядати цю команду. Багато чув про них. Тренер колективу – Володимир Яланський раніше грав за "Меліоратор" у першості Києва. Він – хороша людина і хороший футболіст. Дуже вдячний, що він в свій час нам допоміг. Знаю, за рахунок чого можна протидіяти "Музичам". Проте, свій план зможемо втілити лише за умови, що всі будуть здорові. Рівноцінних замін лідерам команди в нас нема.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме