Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
3224
0

За підсумками четвертого туру чемпіонат Київської області отримав одноосібного лідера. Несподівано ним став "Кристал" з Козина, який у центральному матчі вдома переграв "Десну" (Погреби).

У першому таймі ніщо не віщувало команді В’ячеслава Руженцева біди. Погребчани зусиллями Андрія Воробея перемагали з рахунком 1:0 і впевнено контролювали хід зустрічі. До речі, реалізувавши пенальті досвідчений нападник відзначився вже у четвертому матчі поспіль.

Після перерви у обороні "Десна" почала припускатися невимушених помилок, якими безжально скористалися господарі. Протягом десяти хвилин нестримний Кульгук обернув на голи два призначені арбітром ФІФА Миколою Балакіним пенальті.

"Десна" прийшла до тями у середині другого тайму. Команда В’ячеслава Руженцева створила декілька чудових нагод для взяття воріт та у підсумку досягла бажаного – відзначився новачок погребан Артем Бафталовський. Проте вже за дві хвилини знову провалилися захисники "Десни": Волинець вивів Кульгука віч-на-віч з воротарем, в результаті чого нападник оформив хет-трик.

Чемпіонат Київської області. 4-й тур. "Кристал" - несподіваний одноосібний лідер - изображение 1

Окрім п’яти забитих м’ячів, три з яких були проведені з 11-метрової позначки, у центральному матчі туру глядачі, на жаль, стали свідками цілої серії жорстких зіткнень. У підсумку одразу четверо гравців отримали травми та передчасно залишили поле. У "Десни" не дограли матч воротар Роман Коростишевський та Андрій Воробей, а "Кристал" закінчував зустріч без голкіпера Андрія Гавриша та Олександра Панічева.

Поразкою "Десни" скористалися новачки чемпіонату – "Авангард" та "Межигір’я". Представник Баришівського району не без проблем здолав аутсайдера турніру – "Обухів". "Муніципали" у першому таймі ні в чому не поступалися супернику, а по перерві мали чудову нагоду для того, аби відігратися. Втім, Андрій Ятленко програв дуель тезці Товту, який окрім відбитого пенальті ще декілька разів рятував свою команду від пропущених м’ячів.

Змарнувавши свій шанс футболісти "Обухова" знітилися та у підсумку поступилися з розгромним рахунком – 0:3. Гравці "Межигір’я", в свою чергу, також забили три м’ячі у ворота суперника ("Моноліта"), щоправда і пропустили один. Відзначимо перший гол у сезоні Романа Пахолюка. Фіналіст Кубка України-2001 та володар Кубка Казахстану на 19-й хвилині реалізував пенальті.

Нарешті прорвало "Патріот". Команда Євгена Щербини на виїзді розбила "Переяславщину", яка все ніяк не може відзначитися у воротах суперників. Початок розгрому господарів на 16-й хвилині поклав досвідчений Омельянов, а довершили інші новачки колективу – Онопченко та Григораш. А "Бровари" у принциповому протистоянні завдали "Любомиру" першої поразки у сезоні (3:1). Дублем вистрілив Кострома, також відзначився один з кращих бомбардирів минулого чемпіонату Дацюк.

Щодо минулорічних тріумфаторів чемпіонату та Кубка області, то "Сокіл" в Миронівці на останніх секундах вирвав перемогу у "Зорі" (Владиславка). Перемогу команді Олега Самченка приніс влучний удар Коби у компенсований арбітром час. А у паралельному матчі "Джуніорс" (Шпитьки) у Вишневому розбив дублерів столичної "Оболонь-Бровар". Команда Вадима Гордієнка та Юрія Балашева продемонструвала приємну для очей глядачів комбінаційну гру та максимально ефективно скористалася помилками гостей.

У першому таймі у центрі уваги опинявся Левенець. Олександр спочатку асистував Байдачному, а згодом і сам відправив м’яч у сітку воріт суперника. Кияни в середині першої половини зустрічі на деякий час повернули інтригу матчу. Але перед перервою пропустили третій м’яч (Чуприна вдало зіграв на добиванні після подачі з кутового), а у другому таймі взагалі "посипалися". Відзначимо дубль Андрія Байдачного та гол п’ятою у виконанні кращого футболіста минулого сезону Дениса Маринчука.