Чемпіонат Київської області. 1-й тур. Воробей, Окодува та Товт нагадали про себе

5408
2

Щороку у матчах чемпіонату Київської області можна побачити у дії відомих у минулому професійних футболістів. І 82-й за ліком сезон, що стартував у суботу, 1 квітня, не буде виключенням. У першому турі, мабуть, яскравіше за інших проявив себе Андрій Воробей. Колишній гравець збірної України оформив дубль, який дозволив срібному призеру минулого чемпіонату – "Десні" з Погребів – розпочати сезон перемогою над новачком турніру, командою "Бориспіль-Фаворит". Перший м’яч Воробей забив прямим ударом зі штрафного, а другий – з 11-метрової позначки.

Відзначився у стартовому турі і Еммануель Окодува. Кращий бомбардир чемпіонату України-2006 допоміг "Соколу" з Михайлівки-Рубежівки в гостях здолати "Обухів" - 5:2. Відзначимо, що команда Олега Самченка виграла перший тайм з рахунком 2:0, але по перерві, залишившись у меншості, дозволила супернику відігратися. У скрутну для "Сокола" хвилину Окодува, за активної участі Шорникова, власне і взявся за справу. На рахунку нігерійця гол та результативна передача.

Нагадав про себе і призабутий Андрій Товт. Колишній воротар "Оболоні", "Зірки" та МФК "Миколаїв" став одним з героїв центрального матчу туру, в якому його "Авангард" зустрічався з діючим чемпіоном Київської області – "Джуніорс". Саме відмінна гра Андрія як на виходах, так і на лінії воріт, не дозволила шпитьківчанам втілити свою перевагу бодай в один забитий м’яч.

Отримавши в середині другого тайму чисельну перевагу, підопічні Сергія Карпенка на останній хвилині скористалися єдиною помилкою оборони "Джуніорс" - Іван Сомов з декількох метрів розстріляв ворота після невдалих дій захисника "юніорів".

З-поміж інших матчів виокремимо розгромну перемогу "Кристалу" над "Переяславщиною" (5:0), та прем’єрну вікторію ФК "Межигір’я", який в кінцівці зустрічі дотиснув непоступливу "Зорю". З перемоги стартував у сезоні і ФК "Бровари": команда Миколи Логвина вдома розібралася з "Монолітом" - 3:0. Щоправда у киян виникло чимало нарікань на роботу бригади арбітрів у цій зустріч.

Ну а автором першого голу у чемпіонаті Київської області-2017 став ще один колишній професіонал – Сергій Живий. Екс-гравець вінницької "Нива" та броварського "Нафкома" майстерним ударом зі штрафного змусив капітулювати воротаря "Оболонь-Бровар-2". Але задля перемоги "Любомира" цього було замало. Вже у компенсований арбітром час Литченко зрівняв рахунок.