Главная Аматорський футбол Харківська область Зимовий чемпіонат Харківської області. Огдяд 2-го туру

Зимовий чемпіонат Харківської області. Огдяд 2-го туру

142
Зимовий чемпіонат Харківської області. Огдяд 2-го туру
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Для "Кобри" і "Водолаги" перший млинець виявився занадто гливким. Дебютанти змагань не змогли надати супротиву своїм більш досвідченим опонентам. Для гравців з Нової Водолаги це була перша гра на такому рівні, та ще й суперник виявився дуже серйозний. На честь нововодолажців, вони не знітилися перед досвідченим суперником, навіть дебютну третину першого тайму виграли, але клас енергетиків у підсумку дався взнаки. У матчі "Кобри" та "Зміїва" головною інтригою були зміни у складі зміївчан, які сталися під час міжсезоння. Команда є одним з лідерів обласного футболу тому і поповнення має бути відповідним. У грі з харків’янами глядачі побачили на вістрі атаки відомого по виступах за валківський "Маяк", фактурного голеадора Собка та екс-професіонала івуарійця Маурі. Проблемну воротарську позицію тренерський штаб буде намагатися закрити за рахунок колишнього воротаря "Квадро" Жиліна.

Що могла протиставити на противагу "Кобра", юні гравці якої зібралися тільки напередодні зустрічі? Та мабуть нічого. Кінцевий рахунок на цей час повністю відповідає стану справ у колективах. Мав реабілітовуватися перед своїми вболівальниками футбольний клуб "Лозова-Панютине" за фіаско в минулому турі. Завдяки голам Шеншина, Шатрави та Галушка лозівчани змогли поправити своє турнірне становище. У турі залишилося зіграти один матч. 26 лютого на "Динамо-Арені" о 11.00 зійдуться між собою чемпіон та срібний призер минулорічної першості ФК "Універ-Динамо" і ФК "Квадро".

ФК "Зміїв" (Зміїв) – ФК "Кобра" (Харків) 10:1
Голи:
Маурі, 12, 26; Чаплик, 14, 18; Давискиба, 31, 35; Давиденко, 51; Собко, 62-пен, 66; Левенець, 75 - Пастухов, 39.

"Зміїв": Жилін, Буличов (Тарасенко, 41), Шеховцов, Калмиков, Півоваров (Бідненко, 41), Соломаха, Лещенко (Собко, 41), Якименко (Левенець, 41), Неклонський, Чаплик (Давискиба, 25), Маурі (Давиденко, 41).

"Кобра": Корвач, Даниленко, Палешко (Мельничук, 41), Тютюнак, Домашенко, Філенко (Емоді, 41), Лотош, Пастухов, Мацюк (Задорожний, 41), Суранов, Бойко (Ірха, 41).

ФК "Енергетик" (Солоницівка) – ФК "Водолага" (Нова Водолага) 9:1
Голи:
Кеве, 13, 22, 28; Ясін, 19; Кононихін, 55; Конджі, 59; Воробйов, 62; Хамза, 65; Гусейнов, 67 - Шишко, 9.

ФК "Крем’янець" (Ізюм) - ФК "Лозова-Панютине" (Панютине) 0:3
Голи:
Шеншин, 14; Шатрава, 68-пен; Галушка, 72.

"Крем’янець": А. Грачов, Мизюк, Літвінов, Мироненко (Браян, 41), Шаповалов, М. Грачов (Кевін, 50), Мітін (Данільченко, 70), Вітко, Мухін (Махаєв, 33), Казмірчук, Сліпушкін (Губський, 68).

"Лозова-Панютине": Мурга (Катунін, 50), Кривошеєв, Солодовник, Басанець (С. Боровик, 41), Кибенко (Гребенюк, 51), Карпенко, Шатрава, Шеншин (Іванчак, 68), Р. Боровик, Какадій (Мєркулов, 68), Галушка (Уманський, 73).

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме