Главная Аматорський футбол IFL IFL. Півфінал. Успіх чемпіона та бій без бою для "Софії"

IFL. Півфінал. Успіх чемпіона та бій без бою для "Софії"

858

Визначилися фіналісти одинадцятого сезону IFL. За тиждень, 24-го лютого, головний трофей розіграють минулорічний чемпіон Skidka (Ірпінь) і переможець групового етапу – "Софія" (Софіївська Борщагівка).

На жаль, побоювання організаторів турніру щодо півфінальної пари "Софія" - "Софія-Ветеран" підтвердилися. "Ветерани" не спромоглися (або не захотіли) зібрати на півфінал склад, задіяли у першому матчі незаявлених гравців, "запозичених" у основної команди, тому перша зустріч команд перетворилися у звичайнісінький "товарнячок". Другу зустріч представники Софіївської Борщагівки взагалі вирішили не проводити (дійсно, а навіщо?), і своїм відношенням засвідчили неповагу до турніру, його організаторів та учасників. У ситуації, що склалася, тільки й залишається, що шкодувати про невихід у півфінал BabyArtClub. Проте, хто ж ірпінський команді у цьому винен…

Інша півфінальна пара повністю виправдала високі очікування. Skidka та "Кудрівка" подарували два цікаві і дуже напружених матчі. У першому з них команда Олександра Репехи задіяла учасника футзальної Ліги чемпіонів - Юрія Мельника. Саме чемпіон Німеччини вже на другій хвилині вивів Skidka вперед. Проте, ще до перерви "Кудрівка" спочатку відігралася, а потім взагалі повела у рахунку. Антон Антоненко відзначився дальнім ударом, а Богдан Трофименко головою переправив м’яч у ворота після передачі Юрія Петрученка.

На початку другого тайму Skidka зусиллями Олександра Галицького відігралася, після чого на майданчику спостерігалася рівна гра. Мабуть, трохи краще виглядали підопічні Віктора Пантелейчука, які якісніше і довше контролювали м’яч. Наприкінці матчу діючий чемпіон IFL ризикнув, за що у підсумку отримав винагороду у вигляді перемоги. Команда почала атакувати вп’ятьох, активно використовуючи вміння Дєнюжкіна грати ногами. Голкіпер Skidka і сам був близьким до успіху, але автором вирішального голу став Дмитро Медвідь. Колишньому гравцю ХІТа вдався гарматний удар метрів з п’ятнадцяти.

Незважаючи на поразку, результат першої зустрічі залишав підопічним Юрія Степаненка непогані шанси на вихід у фінал. На матч-відповідь обидві команди залучили своїх "джокерів" - гравців, які днем раніше були задіяні у чвертьфінальних матчах Кубка України. У неділю, 17-го лютого, саме вони були найпомітнішими на майданчику. Зокрема у "Кудрівки" вирізнялися Володимир Негель та Віталій Мельник. Перший видав декілька класних сейвів, врятувавши свою команду від пропущенних м’ячів, а другий активно брав гру на себе, змушуючи суперника порушувати правила. Візуально "Кудрівка" створила більше гольових моментів, проте, перший тайм залишився за Skidka – відзначився Олександр Галицький. Варто також відзначити, що перед перервою підопічні Юрія Степаненка отримали нагоду відігратися, але Сергій Степаненко з 10-метрової позначки програв дуель резервному голкіперу Skidka – Максиму Дядюнцю.

У другому таймі дуже невчасно свою команду підвів Руслан Ніфталієв. 31-річний гравець вже вкотре не зміг вгамувати свої емоції, через що наразив себе на два попередження. Перше він отримав ще на початку зустрічі за суперечки з арбітром, а другу – на 26-й хвилині за відмашку. Skidka майстерно використала чисельну перевагу.

За рахунку 0:2 (2:5 за сумою двох матчів) "Кудрівці" нічого не залишалося, як спробувати використати п’ятого польового гравця. Успіхом "рятівний план" не увінчався – команда пропустила третій гол і у підсумку зазнала поразки.

Тож, у фіналі турніру, який відбудеться 24 лютого, зіграють "Софія" і Skidka, а "Софія-Ветеран" та "Кудрівка" розіграють бронзові нагороди.