Главная Аматорський футбол IFL IFL. Вища ліга. 10-й тур. Перша перемога "Кудрівки" і осічка Skidka

IFL. Вища ліга. 10-й тур. Перша перемога "Кудрівки" і осічка Skidka

1107

Минулорічний чемпіон IFL – Skidka мав нагоду першим оформити путівку у півфінал. Для цього команді Олександра Репехи потрібно було здолати BabyArtClub. Проте, маючи протягом всього матчу значну перевагу, Skidka не втримала переможний результат. Гол Євгена Пивовара не лише приніс BabyArtClub важливе очко, а й зберіг команді шанси на продовження боротьби у плей-оф. Вирішальним для команди обіцяє стати наступний тур, у якому вона зустрінеться з "Кудрівкою".

Осічкою Skidka скористалася "Софія". Бронзовий призер минулого сезону переконливо переграв "Арсенал", по очкам наздогнав ірпінську команду, а за додатковими показниками навіть вийшов на перше місце у турнірній таблиці.

Значно покращила свої шанси на вихід у півфінал "Кудрівка". Підопічні Юрія Степаненка у надзвичайно напруженому матчі переграли "Софію-Ветеран". "Кудрівка" досить переконливо виглядала у першому таймі і абсолютно заслужено його виграла з рахунком 2:1. На початку другої половини зустрічі справжній шедевр створив Юрій Петрученко. Один із лідерів "Кудрівки" переграв двох захисників, потім перехитрив ще й досвідченого голкіпера суперників (Віталія Воронкова), після чого відправив м’яч у ворота.

Програючи з різницею у два голи "Софія-Ветеран" за рахунок Віталія Воронкова почала розігрувати м’яч вп’ятьох, що швидко принесло свої плоди. У середині другого тайму Анатолій Маткевич забив другий гол команди, а менш ніж за хвилину Валерій Директоренко класним ударом зі штрафного зрівняв рахунок.

Хтозна, як би завершився матч, якби не пошкодження Віталія Воронкова. Вже без нього "Софія-Ветеран" пропустила два м’ячі, які практично поховали надії команди на позитивний результат. На 35-й хвилині дубль оформив Петрученко, який в дотик переправив м'яч у ворота після прострілу Ніфталієва, а вже за декілька хвилин потому відзначився Владислав Іващик. Наймолодший гравець "Кудрівки", здавалося, вже втратив свою нагоду. Проте, не виключився з боротьби, відібрав м’яч та з близької відправив його у ворота. Далі Ніфталієв, Бабенко і все той же Іващик забивали у порожні ворота, довівши справу до погрому.