Главная Аматорський футбол IFL IFL. Підсумки третього туру

IFL. Підсумки третього туру

950

Лідери туру

У третьому турі переможну ходу продовжили "Софія" та "Кудрівка" - єдині команди, які не втратили ще жодного очка. Цього разу команді з Софіївської Борщагівки довелося трохи попотіти, щоб здолати "Фенікс". Представник Немішаєвого до перерви створив фавориту чимало проблем, проте, у другому таймі завдяки більш високому класу гравців "Софії" вдалося зламати супротив опонента.

Стосовно "Кудрівки", то команда Романа Солодаренка переграла "Софію-Ветеран". Лідер групи Б досить впевнено виграв перший тайм – 3:0. І хоча суперник на початку другого тайму скоротив відставання до мінімуму, "Кудрівка" свого вже не втратила.

Камбек туру

NOVBUD погано розпочав зустріч з іншим новачком турніру – "Легіоном". Команда, яка представляє Блиставицю, в середині першого тайму повела з рахунком 2:0, а потім – 3:1. Проте, бучанці ще до перерви вирівняли положення, а у другій половині поєдинку забили переможний м’яч. Героєм зустрічі став Сергій Власенко, в активі якого хет-трик.

Розгром туру

Інша бучанська команда – "Арсенал" після непереконливого старту (нічия 1:1 з ХФК ІБЦ) реабілітувалася у матчі з "Дмитрівкою". У ворота суперника команда Ігоря Аксьоненка та Дмитра Скроба забила аж 14 м’ячів. Наразі це рекорд сезону.

Бомбардири туру

У звітному турі вісім гравців оформили стрілецький дубль, ще двоє відзначилися хет-триком. Проте, найбільше голів цього разу провели Станіслав Хіля та Владислав Кушніренко. Гравці "Арсеналу" забили у ворота "Дмитрівки" по чотири м’ячі.

У загальному заліку найкращих бомбардирів тривладдя. Олександра Бульбіна, який у першому турі забив шість голів, наздогнали його одноклубник по "Софії" Ігор Лініченко і Марк Мартиненко з "Кудрівки". Останній – єдиний гравець, який відзначився у всіх трьох турах.

Почин туру

Є з чим привітати "Сокіл"! Підопічні В’ячеслава Сіренка здобули першу перемогу, з рахунком 5:2 здолавши "Восход" (Ірпінь).