Главная Аматорський футбол Дніпропетровська область Яна Ньярко: "Хлопці налаштовуються на будь-яку команду, тому завдання в Суперлізі — перемога в кожному матчі"

Яна Ньярко: "Хлопці налаштовуються на будь-яку команду, тому завдання в Суперлізі — перемога в кожному матчі"

Яна Ньярко: "Хлопці налаштовуються на будь-яку команду, тому завдання в Суперлізі — перемога в кожному матчі"

Журналіст АФДО зустрівся та поспілкувався з президентом ФК "Легіонер" Яною Ньярко.

- Яна, "Легіонер" в сезоні 2020/2021 грає на 2 фронти: Чемпіонат України серед аматорів і обласні змагання. Якому турніру більше віддаєте пріоритет?

- Складно сказати якому турніру більше віддаємо пріоритет, але емоційний і психологічний настрій важче на аматорський чемпіонат, так як там трохи інший рівень, а наш склад досить омолодився і більшість з гравців не грало на такому рівні. А якщо дивитися за результатами перших турів Суперліги, то ми взяли досить таки непоганий старт і напевно на даний момент пріоритет у нас Суперліга Дніпропетровської області. Є дуже хороший шанс поборотися за призові місця.

- У команди божевільний графік, граючи в суботу і в неділю проти міцних суперників. Чи вистачає сил у хлопців? І як довго команда може грати в такому непростому графіку?

- Так, досить таки складно грати 2 гри поспіль, тим паче у нас комплектація команди кульгає. Хлопцям нелегко, але ми робимо ротацію. Всі стараються, максимально викладаються і наскільки довго вони зможуть підтримувати цей ритм ми не знаємо. Ми добре підготувалися влітку, у нас була передсезонна підготовка. "Легіонер" брав участь в чемпіонаті міста з пляжного футболу, проводили тренування на пляжі, звідси і наші хороші фізичні кондиції. Тому я вірю, що хлопці витримають цю непросту дистанцію, за допомогою ротації, а також по можливості будемо ставити матчі Суперліги посеред тижня.

- У Суперлізі "Легіонер" почав досить впевнено, займаючи лідируючі позиції в турнірній таблиці. Ви втратили очки лише в Павлограді, розписавши в гостях бойову нічию. Чи є у Вас принципові суперники у внутрішніх турнірах області? І з якими колективами доведеться боротися за високі місця?

- З приводу принципових суперників сказати дуже складно, так як на цьому етапі напевно кожен суперник принциповий. Зараз дуже цікава ситуація в турнірній таблиці, велика щільність, тому кожен матч зараз може стати вирішальним. Тому хлопці налаштовуються на будь-яку команду, тому завдання в Суперлізі — перемога в кожному матчі. Ну а якщо зробити невеликі прогнози, то за перші місця будуть вести боротьбу "Скорук", "Авангард", "Павлоград", "Дружба", ну і ми, думаю дамо бій! А що стосується принциповості, то ось ми програли в Кубку області "Авангарду" з Покрова, тому звичайно хотілося б взяти реванш у них вже в Суперлізі області.

- Яку команду виділили б в ААФУ? Хто буде боротися за призову трійку в вашій підгрупі?

- У чемпіонаті ААФУ додалися нові команди, з якими ми ще не знайомі, тому складно оцінювати їх силу. А тих, кого ми вже знаємо, то це "Вовчанськ", "Мотор" — колективи, які боротимуться за найвищі місця. Можливо приєднається до них і ФК "Суми" — команда з хорошою історією, у них є досвід виступу в ПФЛ, тому у них стоять максимальні завдання.

- Чи відчуваєте Ви різницю у класі команд в аматорському чемпіонаті та Суперлізі Дніпропетровської області?

- Звичайно різниця є між аматорським чемпіонатом України та Суперлігою нашої області. В аматорському чемпіонаті команди більш професійно підготовлені як фізично, так і тактично. Наш тренер виділяє те, що кожна команда виходить на гру, щоб досягти перемоги, вони дисципліновані, не апелюють до арбітрів, нав’язують свою боротьбу. І нам потрібно більше працювати, щоб скласти гідну конкуренцію нашим суперникам.

- Які задачі стоять перед командою в цьому сезоні?

- У цьому сезоні нам хотілося б поборотися за призові місця в Суперлізі. Також перед хлопцями стоїть завдання показувати максимально хорошу гру. Я, думаю, ми досягнемо результату, але це вже ми побачимо в кінці сезону. Графік дуже складний, тому ближче до кінця кола буде видно які завдання у нас будуть стояти на сезон.

- Чи є якась мета у Вас, як у президента команди "Легіонер"?

- Що стосується моїх особистих завдань, як президента команди, то звичайно хочеться створити сильний, міцний, бойовий колектив, з хорошою атмосферою всередині. Хочеться, щоб всі хлопці росли, прогресували, набиралися досвіду, щоб наші гравці потрапили в професійний футбол, і ми над цим плідно працюємо. Але не все так просто: є фінансові труднощі, ми в пошуку спонсорів, тому що дуже складно змагатися з колективами, у яких все добре в цьому плані. І зрозуміло, що складно утримати наших гравців, так як вони йдуть туди, де умови кращі, тому ми відкриті для спонсорів і розглянемо різні пропозиції. Я вірю, що з Божою допомогою у нас все вийде і ми досягнемо тих цілей і результатів, які перед собою поставили.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения