Главная Аматорський футбол Дніпропетровська область "Авангард" (Покров) - володар Суперкубка Дніпропетровської області (+Відео)

"Авангард" (Покров) - володар Суперкубка Дніпропетровської області (+Відео)

Переможець і бронзовий призер Суперліги минулого сезону зійшлися в принциповому матчі за Суперкубок області. І ця гра виправдала всі надії уболівальників, які забили під зав’язку трибуни місцевого стадіону в селі Покровському, що за Нікополем.

Прекрасна погода тільки сприяла якісному футболу і команди його продемонстрували! Божевільний настрій покровчан відразу кинувся в очі і саме за ними пройшли стартові хвилини гри. І одна з атак завершилася призначенням 11-ти метровго удару: Інджібашвілі накрутив захисника в штрафний площі і робив простріл, який перервала рука Кирила Пасічника.

До м’яча підійшов Делятинський, але Дмитро не впорався зі своїми нервами і Шой переграв півзахисника "Аванграда", не давши розпечатати свої ворота. Поступово "Скорук" вирівняв гру, остудивши запал активного суперника. І відповідь не застала себе довго чекати: після удару Олексія Пінчука з близької відстані і сейва Лутая першим на добиванні зіграв Максим Кривий, вколотивши круглого в сітку. 1:0!

Гра подобалася, команди демонстрували хороші швидкості і велику самовіддачу. Активний Делятинський хотів реваншуватися за незабитий пенальті, постійно тероризуючи на своєму фланзі Щербину. І в одному з епізодів черговий провал справа в захисті у томаківців і Дмитро реалізовує свій момент, технічно пробивши в дальній кут воріт. 1:1! Багато боротьби, єдиноборств і арбітр не шкодував карток, яких в таких матчах, як правило багато.

Але в другому таймі команди втомилися і в атаку бігли не з таким завзяттям, як в 1-й половині. Хоча моменти були біля обох воріт, але удар головою Ярослава Щербини прийняла на себе поперечина, а ударам все того ж Делятинського і Інджібашвілі не вистачало точності. Кінцівку зустрічі активніше провів "Скорук", але дотиснути суперника не вдалося і все повинно було вирішитися в серій 11-ти метрових ударів.

А ось в лотереї пощастило покровчанам: удар Щербини потягнув Данило Лутай, а свої удари "Авангард" впевнено реалізував, що примітно вирішальний удар забив воротар номінальних гостей!

01.08.2020. 17:00. с.Покровське. Суперкубок Дніпропетровської області 2020

Арбітр матча: Євтухов Дмитро, асистенти арбітра: Прощенко Роман, Тютерєв Максим (всі Дніпро). Спостерігач арбітражу: Головко Володимир (Дніпро).

ФК "Скорук" (Томаківка) – "Авангард" (Покров) — 1:1 (1:1), по пен. (3:5)

Голи: Кривий Максим, 14` — Делятинський Дмитро, 23`.

Нереалізований пенальті: Делятинський Дмитро, 6` (воротар).