Главная Аматорський футбол Дніпропетровська область Федерація футболу Дніпропетровської області запрошує команди прийняти участь у Кубку Єдності

Федерація футболу Дніпропетровської області запрошує команди прийняти участь у Кубку Єдності

832

Федерація футболу Дніпропетровської області запрошує команди прийняти участь у Кубку Єдності
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Федерація футболу Дніпропетровської області запрошує всі професійні і кращі аматорські колективи з різних куточків України прийняти участь у найбільш масштабному зимовому турнірі в Україні – "КУБОК Єдності"!

"Кубок Єдності" – аналог "Кубка Придніпров'я", який проводився останні 6 років на теренах центральної на південної частини України під егідою Федерації футболу Дніпропетровської області. З досвіду минулих років в Турнірі брали участь футбольні клуби з 9 областей усієї країни. Але у цьому році Федерація планує залучити ще більше команд для участі щонайменш з 14 областей України та декілька команд з країн ближнього зарубіжжя.

Читайте также: "Металлург" (Запорожье) - обладатель Кубка Приднепровья

"Кубок Єдності" – це турнір, який створений для підготовки професійних і кращих аматорських команд до майбутнього сезону. Тому ми запрошуємо всі бажаючі професійні колективи і кращі аматорські команди України взяти участь в престижному турнірі, старт якого заплановано на 1 лютого 2019 року.

За додатковою інформацією прохання звертатися за телефонами: 097-157-33-10, 095-116-23-76 (Ярослав)

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения