"Коровія" - володар Суперкубка Чернівецької області

1188
0

На стадіоні "Буковина" відбувся матч за Суперкубок Чернівецької області. Учасниками гри стали переможець чемпіонату області – 2018 ФК "Неполоківці" (Кіцманський район) та володар Кубку краю – ФК "Коровія" (Глибоцький район).

Нагадаємо, що ФК "Неполоківці" та ФК "Коровія" у липні цього року зіграли у фіналі Кубку Чернівецької області, який відбувся у Кіцмані. Тоді перемогу з рахунком 2:0 святкували представники Глибоцького району. Цікаво, що у складі команд на поле вийшли виконавці, які мають досвід виступів у командах елітних дивізіонів України, Азербайджану, Латвії, Білорусі…

На 28 хвилині зустрічі небезпечний удар по "рамці" представників Кіцманського району завдавав досвідчений Сергій Ільїн. На "постріл" Сергія зреагував капітан "Неполоківців" Василь Біблюк. Через 10 хвилин небезпечну атаку провели вже підопічні Руслана Гунчака, однак Максиму Федоровичу та Олександрові Мартинюку вразити ворота екс-голкіпера "Буковини" Миколи Гоменюка не вдалося.

У другому таймі голкіпер "Коровії" Микола Гоменюк зреагував на удари Андрія Фуреги (60 хвилина) та Василя Кердея (68 хвилина). Зрештою, героєм гри став колишній гравець професійних команд "Оболонь" (Київ) та "Буковина" (Чернівці) Руслан Рябий. На 69 хвилині зустрічі Руслан головою переправив м’яча у ворота "Неполоківців". Руслан Рябий, на жаль, зазнав травми та залишив поле на 78 хвилині гри.

А на 75 хвилині гри травмувався голкіпер "Коровії" Микола Гоменюк. У резерві команди з Глибоцького району воротаря не було, тому у "рамку" став … досвідчений Сергій Янчик. Сергій і у воротах зіграв впевнено та не дозволив "Неполоківцям" зрівняти результат.

ФК "Коровія" (представник команди – Андрій Фаренюк, тренер – Олександр Степанов) здобув перемогу з рахунком 1:0 став володарем другого трофею у сезоні.

Кращими гравцями матчу визнано Андрія Беженара ("Неполоківці") та Руслана Рябого ("Коровія").

У церемонії нагородження взяли участь перший радник президента ФФУ, голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький, заступник голови Чернівецької обласної федерації футболу Юрій Мосейчук, начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, спостерігач арбітражу на матчі за обласний Суперкубок Євген Дзівідзінський.

"Неполоківці" - "Коровія" - 0:1 (0:0)

10 листопада 2018 р. Чернівці. Стадіон "Буковина"

Арбітр – Андрій Кошура (Чернівці), асистенти арбітра – Олександр Горбатюк, Анастасія Волощук (Чернівці), четвертий арбітр – Юрій Гаврилюк (Хотинський район), спостерігач арбітражу – Євген Дзівідзінський (Чернівці).

"Неполоківці": Василь Біблюк (капітан команди), Дмитро Давидний, Олег Циганчук, Іван Малофій, Андрій Беженар, Вадим Пислар, Степан Маковійчук, Вадим Попович (Іван Антонюк, 76), Василь Кердей, Максим Федорович, Олександр Мартинюк (Андрій Фурега, 46). Запасні: Руслан Гунчак, Василь Савчук, Степан Бельцик, Анатолій Киюк. Тренер – Руслан Гунчак.

"Коровія": Микола Гоменюк (Юрій Косован, 75), Дмитро Дучак (Олександр Тодорович, 46), Олександр Руснак, Юрій Головачук, Сергій Ільїн, Ілля Стрільчук, Денис Зачиковський (капітан команди), Станіслав Бульбук, Сергій Янчик, Руслан Рябий (Віталій Ткачук, 78), Юрій Антонюк (Тарас Анжієвський, 61). Запасні: Олександр Дележа, Максим Кінащук. Тренер – Олександр Степанов.

Гол: Руслан Рябий (69).

Попередження: Олександр Мартинюк (13), Андрій Фурега (90+6), Степан Маковійчук (90+8) – Руслан Рябий (17), Сергій Янчик (44), Станіслав Бульбук (48), Денис Зачиковський (73).