"ІнБев" (Житомир) - чемпіон аматорської футзальної ліги України

898
0

Заключний ігровий день команди вищої та першої ліг розпочали із півфіналів, за підсумками яких у вирішальному матчі першої ліги зустрілись харківський "Гепард" та сумський "Сервіс-Люкс", фінальну пару вищої ліги склали житомирський ФК "ІнБев" і київська "Skidka". Боротьби у фіналі першої ліги не вийшло: харків'яни не залишили шансів супернику й здобули переконливу перемогу 5:0.

Фінал вищої ліги був не таким багатим на голи. Опоненти у першому таймі не забивали, а у другій 15-хвилинці по разу розписались у воротах один-одного, а тому Чемпіона Аматорської футзальної ліги України довелося визначати у серії пенальті. Із 6-метрової позначки влучніше били господарі: після промаху Віталія Гавриленка перемогу "пивоварам" приніс капітан Богдан Мосійчук.

Житомирянин Мосійчук за підсумками Всеукраїнського фіналу АФЛУ став кращим гравцем, звання кращого воротаря у голкіпера "Skidka" Віталія Дєнюжкіна, титул "MVP" у Владислава Васалатія (МФК "Володимир"), кращим бомбардиром із 5 голами став гравець севєродонецького "Щита" Сергій Стебловський

Номінанти першої ліги:

Кращий воротар - Максим Хрипунов "Гепард"

Кращий гравець - Олег Новіков "Сервіс-Люкс"

MVP - Андрій Дуплій "Гепард"

Кращий бомбардир - Андрій Дуплій "Гепард" (9 голів)

Нагородження переможців та призерів провели президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, віце-президент АФУ Вадим Каганов, голова Комітету аматорського та масового футзалу АФУ Віктор Таран та начальник відділу спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Віктор Малюта.