Главная Аматорський футбол Футзал Олександр Алієв заявлений за футзальну команду "Карбон"

Олександр Алієв заявлений за футзальну команду "Карбон"

1798

Олександр Алієв заявлений за футзальну команду "Карбон"
КП в Украине

Колишній гравець збірної команди України та київського "Динамо" Олександр Алієв у заявці команди "Карбон" (Черкаси), яка грає у вищій лізі чемпіонаті Черкаської області з футзалу.

При вивченні заявочних листів, які були подані у відповідні терміни (перед стартом чемпіонату) команд, які беруть участь у чемпіонаті Черкаської області з футзалу сезону 2018/2019 років, було помічено, що багато команд відзначилися доволі таки цікавими та збалансованими складами. А по ходу з’ясувалося, що дехто підсилився і доволі таки зірковими виконавцями.

Коли "Черкаський спорт" з поміж інших вивчав заявку команди "Карбон" і їхні шанси на чемпіонат, то відразу було звернуто увагу на одне прізвище – Алієв Олександр. Але все таки було вирішено поцікавитися у президента "Карбона" Нарека Казаряна - "Часом чи це не той самий Олександр Алієв?", на що той спокійно відповів - "Так".

Нарек Казарян додав, що відомий у минулому гравець національної збірної команди України, київського "Динамо" і багатьох інших футбольних клубів Олександр Алієв планує зіграти за черкаську команду вже у другому турі чемпіонату Черкащини, який відбудеться 24 листопада. У 2 турі "Карбон" (Черкаси) зустрічається з ФК "Колос" (Чорнобай). Початок гри о 14:00.

Читайте также: Александр Алиев: "Не вижу "Динамо" без Суркиса"

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме