Главная Аматорський футбол Запорізька область Підсумки чемпіонату Запорізької області

Підсумки чемпіонату Запорізької області

518
Підсумки чемпіонату Запорізької області
Фото - Денис Руденко, FootBoom

9 листопада було проведено чергове засідання виконкому ЗОФФ, на якому одним з питань було затвердження результатів чемпіонату Запорізької області з футболу серед команд вищої і першої ліг.

Перможцем Вищої ліги стала команда "Мотор"; друге місце посів коллектив "Таврія-СКІФ" (с. Роздол), а бронзові медалі прямують до Маріуполя команді "Портовик"

За результатами опитування представників команд, найкращим голкіпером вищої ліги було визнано Володимира Жука, який на високому рівно представляє "Таврію-СКІФ", найкращим захисником також став представник роздольців - Соколов Євген. Найкращим гравцем став Пєсков Євген, гравець запорізького "Мотора", а найкращим тренером став Анатолій Чанцев, який привів свою команду до чемпіонськго титулу.

Читайте также: "Мотор" (Запоріжжя): гідно представляє велике підприємство

Найкращим бомбардиром чемпіонату став Артур Каськов (Таврія-СКІФ), який забив своїм суперникам 19 голів.

В першій лізі тріумфувала команда "Ольвія" із с. Чкалове Приазовського району. Друге місце завоювали футболісти ФК "Братське" з одноіменного села Михайлівського району, а бронзовими медалями нагороджується "Таврія" з Новомиколаївки.

Кращим бомбардиром став Кані Кебба (ФК "Братське) з 18 забитими м'ячами.

Кращим голкіпером першої ліги було визнано Антона Момота з ФК "Братське", кращим захисником - Мазальова Сергія, який представляє чемпіонський колектив. За результатами опитування представників, найбільший внесок до результатів своєї команди вніс Тауфік Салхі, який допоміг Таврійцям з Новомиколіївки вибороти бронзові медалі і став кращим гравцем чемпіонату. Кращим тренером Першої ліги став наставник команди з Новомиколаївки - Анатолій Лютий.

Турнірна таблиця чемпіонату Запорізької області

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения